Цифровий ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 Silver/Green (WZ1100) з лазерною указкою і обчисленням площі
- В наявності
- Код: DAS301828









- +380 (50) 942-17-66менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 21:00 Вівторок 09:00 - 21:00 Середа 09:00 - 21:00 Четвер 09:00 - 21:00 Пʼятниця 09:00 - 21:00 Субота 10:00 - 18:00 Неділя 10:00 - 18:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (97) 337-70-75менеджер+380 (50) 942-17-66менеджерОлександрвул. Верхній Вал, 28 БЦ "Podil Heritage", Київ, Україна+380973377075
Гіпермаркет товарів для всієї родини
Ціни Вас приємно здивують!
Переглянути весь асортимент товарівЦифровий ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 Silver/Green (WZ1100) з лазерною указкою і обчисленням площі

Ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 для вимірювання відстані, площі та об'єму з лазерною указкою

Ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 — це зручний і багатофункціональний прилад для швидкого та точного вимірювання відстаней до 16 метрів. Він ідеально підходить для будівельників, дизайнерів, ріелторів та домашнього використання. Завдяки точності до 1% і можливості обчислення площі та об'єму, ви легко зможете виконувати розрахунки для ремонту або будівництва. Пристрій працює на основі ультразвукових хвиль, що дозволяє вимірювати навіть до прозорих поверхонь, таких як скло.
Далекомір стане незамінним інструментом для швидкого визначення розмірів кімнат, площ підлоги або об’єму приміщень. Завдяки великому монохромному дисплею 42x32 мм всі результати добре читаються навіть при слабкому освітленні. Ергономічний корпус розміром 150x74x28 мм забезпечує комфортне використання, а легка вага 130 г дозволяє працювати без втоми тривалий час.
⚙️Особливості ультразвукового далекоміра Technoline WZ1100:
- Ультразвукове вимірювання відстані до 16 м,
- Обчислення площі та об'єму приміщень,
- Лазерна указка для точного наведення,
- Вбудований бульбашковий рівень,
- Підсумовування отриманих результатів,
- Відображення проміжних обчислень,
- Вбудований термометр з діапазоном -10°C до +40°C,
- Індикатор заряду батареї,
- Автоматичне вимкнення для економії енергії,
📊 Технічні характеристики:
- Тип вимірювання ультразвуковий,
- Максимальна дальність 16 м,
- Точність до 1 %,
- Одиниці вимірювання метри квадратні кубічні фути,
- Кількість параметрів 3,
- Температурний діапазон -10°C до +40°C,
- Дисплей 42x32 мм монохромний,
- Живлення батарейка 9V 6LR61,
- Матеріал корпусу пластик,
- Колір сріблясто-зелений,
- Вага 130 г,
Виробник: Technoline (Germany)
Термін гарантії: 1 рік
🎯 Оформіть замовлення прямо зараз!
🔥 Обирайте ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 вже сьогодні та виконуйте точні вимірювання швидко, легко та без помилок!
🚚 Умови доставки та оплати:
- Доставка по всій Україні.
- Оплата: готівкою на відділенні, або карткою онлайн.
Не втрачайте часу – придбайте цей товар вже сьогодні!
В інтернет-магазині All-Market Ви можете вигідно та за доступною ціною купити Цифровий ультразвуковий далекомір Technoline WZ1100 Silver/Green (WZ1100) з лазерною указкою і обчисленням площі оптом та в роздріб.
Перевагинашого магазину
Працюємо безпосередньо з виробниками, тому пропонуємо якісні товари за доступною ціною
Наші менеджери знають про товар все, тому радо допоможуть з вибором
Надаємо гарантію на товари, що реалізуються нашою компанією
Надсилаємо товари без передоплати в найкоротший термін
Можемо вас запевнити, що «слабких» сторін у нас просто немає. Ми хочемо бачити вас знову і знову – і завжди працюємо на відмінний результат!
Такожзверніть увагу
Як зробитизамовлення?
Замовлення на сайті або за телефоном
Підтвердження замовлення клієнтом, підготовка до відправки
Відправка замовлення транспортною компанією
Ваша чудова оцінка нашого магазину
Чому вартокупувати у нас?
Власний склад
Найпопулярніші товари завжди є в наявності на нашому складі. Відправляємо протягом 1-2 днів, доставка по всій Україні
Зручний графік
Наші менеджери працюють для вас без вихідних. Ви завжди можете розраховувати на консультаційну підтримку
Впевненість в якості
На весь асортимент поширюється гарантія від 14 днів до 60 місяців. Передбачено повернення та обмін.
Актуальні ціни
Консультант озвучить вам не лише вартість товарів, але також прорахує ваші приблизні витрати на доставку
Робіть замовлення, залишайте відгук на сайті та отримуйте кешбек у вигляді поповнення мобільного телефону на 20 грн
А ще ми постійно проводимо акції та робимо
подарунки для наших покупців
Відгуки
наших покупців
Олександр Гаташов
“Якість товару на рівні, гучність функціональність, збірка - все супер. Але більше сподобався не товар, а підхід до продажу. продавець набрав і консультував по функціоналу навушників. сервіс обслуговування в даному магазині вартий того, щоб інші брали його за приклад.”
Ващенко Алексей
“Спасибо за оперативность и подарок,все получил,все работает,все замечательно,буду обязательно рекомендовать вас друзьям.”
Переглянути всі відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Максимальна дальність вимірювань | 16 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 6LR61 (крона 9V) |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ультразвукові |
| Комплектація | Далекомір - 1 шт; Батарейка 6R61 (9V) — 1 шт.; Інструкція українською мовою; |
| Призначення | Для дома|Для офиса|Повсякденне використання |
| Дисплей | РК Монохромній |
| Гарантія | 12 міс. |
| Особливості | Визначення температури|Вимірювання об'єму|Вимірювання площі|З рівнем|Лазерний діод|Переносні |
| Вага (кг) | 0.130 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Штрихкод | 4029665311005 |
| Вага в упаковці, кг | 0.180 |
| Ціна | 1670.00 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Наявність | В наявності |
| Габарити (мм) | 150х74х28 |
| Габарити упаковки, мм | 185х90х55 |
| Дальність вимірювання, м | 16 |
| Точність | +/- 1% |
| Одиниці вимірювання | метри/фути |
| Розмір дисплею | 42х32 мм |
| Довжина хвилі лазера | 635-660 нм |
